Piknik pod Wiszącą Skałą (5)

Piknik pod Wiszącą Skałą (5)

(Picnic at Hanging Rock)

serial obyczajowy Australia 2018   od 12 lat
Występują:Natalie Dormer, Lily Sullivan, Lola Bessis, Harrison Gilbertson
Reżyseria:Michael Rymer
W skrócie:Guwernantka uważnie przygląda się zachowaniu pani Appleyard. Sierżant wyrusza do Melbourne, by rozwiązać zagadkę. Wychodzi, że między zaginionymi dziewczętami doszło do tajemniczego ślubowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) zjawia się w Australii, gdzie zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. Rok 1900, Walentynki. Dyrektorka pozwala swoim podopiecznym urządzić piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) mogą wreszcie zrzucić gorsety, by razem z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wybrać się w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia wszystkie znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć jedną z nich. Niestety, kobieta nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

W tym odcinku

Francuska guwernantka coraz uważniej przygląda się nieprzewidywalnemu zachowaniu pani Appleyard. Wkrótce dowiaduje się, że Sara została nieoczekiwanie odebrana ze szkoły. Mademoiselle poszukuje odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Sierżant wyrusza do Melbourne, aby rozwiązać zagadkę. Niebawem na jaw wychodzi, że między zaginionymi dziewczętami doszło do tajemniczego ślubowania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)