Piknik pod Wiszącą Skałą (4)

Piknik pod Wiszącą Skałą (4)

(Picnic at Hanging Rock)

serial obyczajowy Australia 2018   od 12 lat
Występują:Natalie Dormer, Lily Sullivan, Lola Bessis, Harrison Gilbertson
W skrócie:Histeria, jaką wywołało zniknięcie uczennic, wciąż zakłóca dotychczasowy porządek. W szkole pojawia się tajemniczy gość, który przywołuje wspomnienia z mrocznej przeszłości Hester.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) zjawia się w Australii, gdzie zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. Rok 1900, Walentynki. Dyrektorka pozwala swoim podopiecznym urządzić piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) mogą wreszcie zrzucić gorsety, by razem z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wybrać się w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia wszystkie znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć jedną z nich. Niestety, kobieta nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

W tym odcinku

Histeria, jaką wywołało zniknięcie uczennic, nieustannie zakłóca dotychczasowy porządek. W szkole pojawia się tajemniczy gość, który przywołuje wspomnienia z mrocznej przeszłości Hester. Tymczasem Sara szuka sposobu na ucieczkę z uczelni. W retrospekcji są przedstawione wydarzenia mające miejsce w miesiącach poprzedzających pamiętny piknik pod Wiszącą Skałą.

Występują (pokaż wszystkich)