Piknik pod Wiszącą Skałą (3)

Piknik pod Wiszącą Skałą (3)

(Picnic at Hanging Rock)

serial obyczajowy Australia 2018   od 12 lat
Występują:Natalie Dormer, Lily Sullivan, Lola Bessis, Harrison Gilbertson
W skrócie:Udaje się odnaleźć jedną z zaginionych dziewcząt, Irmę. Twierdzi, że niczego nie pamięta. Sprawa jest coraz bardziej tajemnicza. Śledztwo prowadzone przez sierżanta pogłębia paranoję Hester Appleyard.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) zjawia się w Australii, gdzie zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. Rok 1900, Walentynki. Dyrektorka pozwala swoim podopiecznym urządzić piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) mogą wreszcie zrzucić gorsety, by razem z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wybrać się w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia wszystkie znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć jedną z nich. Niestety, kobieta nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

W tym odcinku

Udaje się odnaleźć jedną z zaginionych dziewcząt - Irmę. Niestety, uratowana uczennica twierdzi, że niczego nie pamięta. Nie potrafi powiedzieć, gdzie była. Sprawa wydaje się coraz bardziej tajemnicza, wszyscy próbują odkryć jej sekret. Śledztwo prowadzone przez sierżanta tylko pogłębia paranoję Hester Appleyard.

Występują (pokaż wszystkich)