Piknik pod Wiszącą Skałą (2)

Piknik pod Wiszącą Skałą (2)

(Picnic at Hanging Rock)

serial obyczajowy Australia 2018   od 12 lat
Występują:Natalie Dormer, Lily Sullivan, Lola Bessis, Harrison Gilbertson
W skrócie:Cztery uczennice Hester College i ich nauczycielka zniknęły bez śladu. W poszukiwania włączają się miejscowi mężczyźni. Okazuje się, że ostatnią osobą, która widziała kobiety jest Michael Fitzhubert.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) zjawia się w Australii, gdzie zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. Rok 1900, Walentynki. Dyrektorka pozwala swoim podopiecznym urządzić piknik na skałach. Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) mogą wreszcie zrzucić gorsety, by razem z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wybrać się w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia wszystkie znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć jedną z nich. Niestety, kobieta nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą...

W tym odcinku

Cztery uczennice Hester College i nauczycielka, panna McCraw, zniknęły bez śladu. W poszukiwania włączają się miejscowi mężczyźni. Wszyscy próbują dociec, co się stało. Okazuje się, że ostatnią osobą, która widziała zaginione kobiety, jest młody Anglik, Michael Fitzhubert. Wkrótce poszukiwania zostają zarzucone. Wówczas Fitzhubert wraca do Wiszącej Skały, gdzie dokonuje szokującego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)