Pielęgniarki (201)

Pielęgniarki (201)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki
W skrócie:Nadia trafia do szpitala po tym, jak została pobita. Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. W szpitalu odwiedza ją 29-letni Eryk oraz jego żona Aldona. Okazuje się, że Eryk jest ojcem dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy pracownic jednego z miejskich szpitali. Problemy i dylematy pacjentów, oglądane z perspektywy kobiet, które wykonują jeden z bardzo wymagających, a jednocześnie niedocenianych zawodów. Każdy odcinek opowiada odrębną historię związaną z losem i dolegliwościami pacjenta oraz perypetie personelu medycznego szpitala. W piątej serii w życiu pielęgniarek pojawiają się kolejne dramaty. Ania rozważa wyjazd do Niemiec. Danusia spodziewa się dziecka. U Julity zamieszka chora teściowa. Jadwiga podejrzewa męża o romans, a Ewę i Małgosię czekają rozterki miłosne. Z kolei Daga ujawni głęboko skrywaną tajemnicę.

W tym odcinku

25-letnia Białorusinka Nadia trafia do szpitala po tym, jak została pobita. Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. W szpitalu odwiedza ją 29-letni Eryk oraz jego żona Aldona. Okazuje się, że Eryk jest ojcem dziecka, a Nadia wynajętą surogatką. To Aldona stoi za pobiciem Nadii, która zdecydowała się nie oddawać im dziecka. Danusia objada się słodyczami, tłumacząc to zachciankami ciężarnej kobiety. Pielęgniarka uświadamia sobie, że panicznie boi się porodu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także