x

Piękni i bezrobotni: Psy (10)

(Psy)

serial komediowy Polska 2021   od 16 lat
Występują:Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Wojciech Kalarus, Anna Kramarczyk
W skrócie:Rodzeństwo postanawia zarobkowo zajmować się czworonogami. Romek dostaje krnąbrnego doga, a jego krewny niewielkich rozmiarów pieska. Najwięcej problemów przysparzają braciom właściciele zwierząt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Rodzeństwo postanawia zarobkowo zajmować się czworonogami. Romek dostaje krnąbrnego doga, a jego brat niewielkich rozmiarów pieska. Przekonują się jednak, że najwięcej problemów przysparzają im właściciele zwierząt - starszy arystokrata i jego młoda małżonka. Zostają zwolnieni, gdy jeden z nich nawiązuje romans z panią domu. Gwidona czeka rozstanie ze swoją podopieczną, choć zdążył się już do niej przywiązać.

Zobacz także