x
Piękni i bezrobotni: Kredyt (1)

Piękni i bezrobotni: Kredyt (1)

serial komediowy Polska 2021   od 16 lat
Występują:Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Wojciech Kalarus, Anna Kramarczyk
W skrócie:Gwidon i Romek dowiadują się, że rata za kredyt, który razem zaciągnęli, jest dziesięć razy wyższa. Okazuje się, że bracia przyrodni zostali oszukani przez przyjaciela z dzieciństwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Robert Górski i Mikołaj Cieślak, komicy znani z kultowego "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju, wracają w zupełnie nowej odsłonie. Program jest realizacją autorskiego projektu pierwszego z nich. Opowiada o ludziach poniżanych przez system, którzy jednak nie zamierzają się poddawać i wytrwale szukają sposobu na zmianę swojego losu. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) mieszkają i pracują razem. Pierwszy z nich do ironiczny realista, drugi zaś - naiwny lekkoduch. Obaj zostają oszukani przez dawnego znajomego, Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Odsetki kredytu, który miał im umożliwić lepszy start w życie, rosną w zastraszającym tempie. Bracia szukają więc coraz to nowych sposobów na zdobycie potrzebnych pieniędzy. Pomaga im właścicielka lokalnego sklepu, Krysia (Anna Karczmarczyk), która uczy naiwnych mężczyzn, jak działa świat.

W tym odcinku

Gwidon i Romek dowiadują się, że rata za kredyt, który razem zaciągnęli, jest teraz dziesięć razy wyższa. Okazuje się, że bracia przyrodni zostali oszukani przez przyjaciela z dzieciństwa, bankiera Wiśniewskiego.