Pichcić z Zoe (1/11)
(Zoe Bakes)
magazyn kulinarny USA 2020
| W skrócie: | W Minnesocie nadeszła wiosna. Zoe Francois zamierza uczci ten moment ciastem truskawkowo-rabarbarowym. Wizyta w restauracji inspiruje ją do przyrządzenia angielskiego deseru. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Zoë François udowodnia, że przygotowanie deseru idealnego wcale nie musi być trudne. Może być za to okazją do doskonałej zabawy. Prowadząca odwiedza zdolnych kucharzy, a także ciekawe miejsca, które stają się inspiracją dla wielu fantastycznych dań.
W Minnesocie nadeszła wiosna. Zoë Francois zamierza uczci ten moment ciastem truskawkowo-rabarbarowym, które serwuje przyjaciołom i rodzinie. Robi także angielski deser z kremem i truskawkami, zainspirowany wizytą w jednej z jej ulubionych lokalnych restauracji.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Zoë François
gospodarz
