Perry Mason (8-ost.)

Perry Mason (8-ost.)

serial kryminalny USA 2020   dla dorosłych
Występują:Matthew Rhys, Jedediah Jenk, Drew Walton, Heather Shields
Reżyseria:Timothy Van Patten
W skrócie:Hamilton Burger podsumowuje działania zespołu. Della usiłuje przekonać Masona, że Emily powinna zeznawać. Proces ma się ku końcowi. Perry, Della, Drake i Strickland marzą o zamknięciu sprawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles, 1931 rok. Stany Zjednoczone pogrążają się w wielkim kryzysie, ale Miasto Aniołów przechodzi rozkwit. Nie brakuje ani ropy naftowej, ani filmów dźwiękowych, ani nawet Igrzysk Olimpijskich. Obraz pięknego i cudownego miasta psuje jeden incydent. Dochodzi do porwania, które nie poszło zgodnie z planem. Sprawą zajmuje się detektyw Perry Mason (Matthew Rhys). Szybko okazuje się, że wywróci ona jego życie do góry nogami. Śledczy odkrywa najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, a poszukiwanie prawdy może pozwolić mu odkupić samego siebie. Serial nawiązujący do twórczości Erle'a Stanleya Gardnera, autora kultowego cyklu o Perrym Masonie, obrońcy w sprawach karnych.

W tym odcinku

Hamilton Burger bardzo negatywnie podsumowuje działania zespołu. Della usiłuje przekonać Masona, że Emily powinna wystąpić w charakterze świadka. Głośny proces ma się ku końcowi. Perry, Della, Drake i Strickland marzą o zamknięciu sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)