Perry Mason (7/8)

Perry Mason (7/8)

serial kryminalny USA 2020   dla dorosłych
Występują:Matthew Rhys, Jedediah Jenk, Drew Walton, Heather Shields
Reżyseria:Timothy Van Patten
W skrócie:Baggerly zostaje wezwany na świadka przez Masona. Detektyw liczy, że pozwoli to uzyskać więcej informacji o powiązaniach między zadłużeniem zgromadzenia a okupem, jaki porywcze ustalili za Charliego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles, 1931 rok. Stany Zjednoczone pogrążają się w wielkim kryzysie, ale Miasto Aniołów przechodzi rozkwit. Nie brakuje ani ropy naftowej, ani filmów dźwiękowych, ani nawet Igrzysk Olimpijskich. Obraz pięknego i cudownego miasta psuje jeden incydent. Dochodzi do porwania, które nie poszło zgodnie z planem. Sprawą zajmuje się detektyw Perry Mason (Matthew Rhys). Szybko okazuje się, że wywróci ona jego życie do góry nogami. Śledczy odkrywa najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, a poszukiwanie prawdy może pozwolić mu odkupić samego siebie. Serial nawiązujący do twórczości Erle'a Stanleya Gardnera, autora kultowego cyklu o Perrym Masonie, obrońcy w sprawach karnych.

W tym odcinku

Herman Baggerly zostaje wezwany w charakterze świadka przez Masona. Detektyw liczy, że pozwoli mu to uzyskać więcej informacji o powiązaniach między gigantycznym zadłużeniem Promiennego Zgromadzenia Boga a bardzo wysokim okupem, jaki porywcze ustalili za Charliego. Starszyzna Kościoła coraz bardziej naciska na Alice w sprawie obiecanego przez nią "zmartwychwstania". Strickland staje przed nowym problemem, kiedy nagle traci kluczowego świadka. Drake tymczasem odkrywa nowe fakty w swoim dochodzeniu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)