Perry Mason (3/8)

Perry Mason (3/8)

serial obyczajowy USA 2020   dla dorosłych
Występują:Matthew Rhys, Jedediah Jenk, Drew Walton, Heather Shields
Reżyseria:Timothy Van Patten
W skrócie:Prokurator okręgowy Maynard Barnes ujawnia swoje wstrząsające ustalenia. Chce uzyskać przewagę nad E.B. i jego ekipą. Dzięki Virgilowi Mason i Strickland mają wgląd do dowodów z miejsca zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Los Angeles, 1931 rok. Stany Zjednoczone pogrążają się w wielkim kryzysie, ale Miasto Aniołów przechodzi rozkwit. Nie brakuje ani ropy naftowej, ani filmów dźwiękowych, ani nawet Igrzysk Olimpijskich. Obraz pięknego i cudownego miasta psuje jeden incydent. Dochodzi do porwania, które nie poszło zgodnie z planem. Sprawą zajmuje się detektyw Perry Mason (Matthew Rhys). Szybko okazuje się, że wywróci ona jego życie do góry nogami. Śledczy odkrywa najmroczniejsze tajemnice Los Angeles, a poszukiwanie prawdy może pozwolić mu odkupić samego siebie. Serial nawiązujący do twórczości Erle'a Stanleya Gardnera, autora kultowego cyklu o Perrym Masonie, obrońcy w sprawach karnych.

W tym odcinku

Sprytny prokurator okręgowy Maynard Barnes ujawnia społeczeństwu swoje najnowsze i jednocześnie wstrząsające ustalenia. Próbuje w ten sposób uzyskać przewagę nad E.B. i jego ekipą. Dzięki Virgilowi Mason i Strickland dostają wgląd do dowodów z miejsca zbrodni. Perry stara się też wyciągnąć prawdę od Drake'a, który pozostaje pod obserwacją detektywów Ennisa i Holcomba. Dellę niepokoi zmiana w zachowaniu E.B.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także