Perfekcyjna pani domu (1/13)

Perfekcyjna pani domu (1/13)

program rozrywkowy Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:W programie biorą udział mężczyźni. Jeden z uczestników samotnie wychowuje syna i zamierza zaimponować swojemu dziecku. Drugi bohater odcinka chce wyręczyć w obowiązkach zapracowaną żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej.

Udział w programie wezmą tym razem mężczyźni. Jeden z uczestników jest wdowcem wychowującym siedmioletniego syna. Chce się nauczyć sprzątać, aby być wzorem dla swojego dziecka. Drugi bohater odcinka to mąż i ojciec kilkumiesięcznej córki. Ma ambitny plan nauczenia się dbania o dom, by móc wyręczyć zapracowaną żonę, która prawie w ogóle nie ma czasu dla siebie. Obaj panowie zmierzą się między innymi z myciem kabiny prysznicowej i organizacją przyjęcia dla dzieci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także