x
Pępek świata 7: The Show Must Go On (24)

Pępek świata 7: The Show Must Go On (24)

(The Middle 7: The Show Must Go On)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Neil Flynn, Patricia Heaton, Charlie McDermott, Eden Sher
Reżyseria:Lee Shallat Chemel
W skrócie:Frankie staje do boju, gdy okazuje się, że Brick nie będzie śpiewać na uroczystości zakończenia szkoły. Praca w Dollywood może uniemożliwić Sue udział w ceremonii. Axl spotyka młodszą wersję siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzinę Hecków można określić jednym słowem - przeciętniacy. Żyją w przeciętnej wielkości miasteczku w środku Stanów Zjednoczonych, są średniozamożni i borykają się z typowymi dla tej klasy problemami. Siódmy sezon serialu rozpoczyna się od uroczystych obchodów Dnia Matki, który Frankie (Patricia Heaton), Mike (Neil Flynn) i ich trójka dzieci postanawiają spędzić inaczej niż zwykle. Siódmy sezon zwariowanego serialu komediowego z brawurową rolą Patricii Heaton, aktorki znanej przede wszystkim z kultowego serialu "Wszyscy kochają Raymonda", która za swoją kreację zwyczajnej żony i matki otrzymała nominację do Critics' Choice TV Award. W roli jej męża wystąpił Neil Flynn (serial "Hoży doktorzy", "Wredne dziewczyny"). Na szczególną uwagę zasługuje kreacja wyróżnionej nagrodą Critics' Choice Award młodej Eden Sher (seriale: "Życie na fali", "Trawka"), która gra córkę Hecków, Sue. Twórczyniami serialu są Eileen Heisler i DeAnn Heline (seriale "Murphy Brown", "Szminka w wielkim mieście").

W tym odcinku

Frankie staje do boju, gdy okazuje się, że Brick nie będzie śpiewać na uroczystości zakończenia gimnazjum. Praca w Dollywood może uniemożliwić Sue udział w ceremonii. W letniej pracy Axl spotyka młodszą wersję samego siebie.

Występują (pokaż wszystkich)