Penthouse: Ponury świat prasy erotycznej: Ojciec (4)
(Secrets of Penthouse: The Father)
serial dokumentalny
W skrócie: | Na początku XXI wieku wydawcy 'Penthouse'a' tracą odbiorców. Wbrew radom znajomych Guccione podejmuje decyzję o zmianie polityki pisma na bardziej wyuzdaną. Reklamodawcy zaczynają się wycofywać. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
w 1982 roku fotograf Bob Guccione, włosko-amerykański założyciel magazynu dla panów "Penthouse", znalazł się na liście czterystu najbogatszych osób miesięcznika "Forbes". Pnąc się po szczeblach kariery w branży erotycznej, zrujnował własne życie rodzinne.
W tym odcinku
Na początku XXI wieku wydawcy "Penthouse'a" popadają w kłopoty. Wyniki ze sprzedaży poważnie spadają. Wbrew radom swoich znajomych Guccione podejmuje ryzykowną decyzję o zmianie polityki pisma na bardziej wyuzdaną. W konsekwencji magazyn traci reklamodawców.
Zobacz także
- Niesamowity świat Gumballa 6: Ojciec (6) - serial animowany - poniedziałek, 19 maja 21:40 i 3 późniejsze emisje
- Ojciec - film krótkometrażowy - poniedziałek, 26 maja 13:55
- Ojciec - dramat obyczajowy - poniedziałek, 26 maja 16:50 i 1 późniejsza emisja
- Gliniarze: Ojciec (549) - serial paradokumentalny - wtorek, 27 maja 13:30
- Ojciec - film dokumentalny - środa, 28 maja 17:00 i 3 późniejsze emisje