Pentagon: Sektor E (2)

Pentagon: Sektor E

odc. 2

(E-Ring: Snatch and Grab)

serial sensacyjny USA 2005
Występują:Benjamin Bratt, Dennis Hopper, Aunjanue Ellis, Kelly Rutherford
Reżyseria:David Barrett
W skrócie:Pracownicy Pentagonu dowiadują się, że nieuchwytny dotąd sprzymierzeniec terrorystów przebywa w Uzbekistanie. Podpułkownik McNulty i jego współpracownicy chcą go jak najszybciej ująć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial rozgrywa się w samym środku najlepiej strzeżonej i najnowocześniejszej fortecy w Stanach Zjednoczonych - Pentagonie. To miejsce, w którym krzyżują się najważniejsze geopolityczne problemy całego świata. Tu rozgrywają się konflikty między wojskowymi i cywilami, dochodzi do sytuacji, które mogą zamienić się w sprawę życia i śmierci. W grze uczestniczą pojedyncze osoby, ale ważą się tam również losy całych krajów.

W tym odcinku

Pentagon dostaje wiadomość, że nieuchwytny dotąd sprzymierzeniec terrorystów pojawił się w Uzbekistanie. Podpułkownik McNulty wraz ze współpracownikami musi działać szybko, aby nie pozwolić mu ponownie zniknąć na lata. Między JT a Samanthą Liston dochodzi do kolejnej sprzeczki. Liston to kobieta, z którą w przeszłości JT łączyło coś więcej. Teraz ona jest jego przełożoną w Departamencie Obrony. Ryzykowna misja wymaga najlepszych agentów, w związku z czym JT musi zebrać swoją starą jednostkę i dobrych przyjaciół.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)