Patrick Melrose (1/5)

Patrick Melrose (1/5)

7.9/10

(Patrick Melrose: Bad News)

serial obyczajowy Wielka Brytania/USA 2018   dla dorosłych
Występują:Benedict Cumberbatch, Jennifer Jason Leigh, Hugo Weaving, Holliday Grainger
Reżyseria:Edward Berger
W skrócie:Rok 1982. Londyn. Patrick Melrose ma 23-lata i jest heroinistą. Wyrusza w podróż do Nowego Jorku, gdzie ma odebrać urnę z prochami znienawidzonego ojca. Do Patricka wracają traumatyczne wspomnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tragikomedyjny serial przedstawiający młodego, arystokratycznego Brytyjczyka, który stara rozliczyć się z przeszłością i uporządkować swoje życie.

W tym odcinku

Rok 1982. Londyn. Patrick Melrose ma 23-lata i jest heroinistą. Wyrusza w podróż do Nowego Jorku, gdzie ma odebrać urnę z prochami znienawidzonego ojca. Tuż przed wylotem zapewnia przyjaciela Johnnny'ego, że na miejscu nie zażyje narkotyków. Tymczasem, podobną obietnicę składają Debbie i Julii, które poznaje wieczorem na Manhattanie. Postanawiają wspólnie spędzić weekend pełen narkotycznych doznań. Podczas odurzenia, do Patricka wracają wspomnienia sadystycznych zachowań ojca oraz obojętności i zaniedbań ze strony matki. W miejscu celu podróży mężczyzna spotyka dawnych znajomych - bliską przyjaciółkę Anne Eisen, piękną i niedostępną Marianne Banks oraz kilku znanych mu dilerów. Stypa jego ojca okazuje się być katastrofą, efektem czego Patrick serwuje sobie zabójcze połączenie z narkotyków i alkoholu, pragnąc zapomnieć o przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)