Patent na dom (3)

Patent na dom (3)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć remontują garderobę Beaty i Rafała. Para chciałaby uzyskać uporządkowaną, estetyczną przestrzeń z drążkami do wieszania ubrań i zakamarkami na drobiazgi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wygląd otoczenia wpływa na samopoczucie, dlatego warto zadbać o wnętrza swoich mieszkań. Niekiedy wystarczy kilka drobnych poprawek i zręcznych trików, innym razem nieco większy remont. Anna Nowak-Ibisz zostanie wezwana na pomoc przez osoby, które niekoniecznie wiedzą, jak zabrać się za metamorfozę przestrzeni. Prowadząca w każdym odcinku przeistoczy jedno wnętrze w coś niesamowitego. Pomoże m.in. mamie i jej synkowi w renowacji kuchni oraz rodzinie pragnącej, by ich salon sprawiał przytulne wrażenie. W programie nie zabraknie patentów na zmianę garderoby czy sypialni. Swoim doświadczeniem wesprze wszystkich także architekt Krzysztof Miruć, który zadba o funkcjonalność i estetykę pomieszczeń.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć przeprowadzają remont garderoby Beaty i Rafała. Metamorfoza ma być oryginalnym prezentem na dziesiątą rocznicę ślubu. Mieszkanie pary jest spore, ale wszelkie prace hamuje brak funduszy oraz czasu. Obecne pomieszczenie pełniące funkcję garderoby pozostaje w nie najlepszym stanie. Uczestnicy odcinka chcieliby uzyskać uporządkowaną, estetyczną przestrzeń, z drążkami do wieszania ubrań, półkami, słupkami z szufladami, a także zakamarkami na drobne rzeczy. Garderoba ma w miarę możliwości nie być na widoku i posiadać drzwi. W tym odcinku prowadzący podzielą się też patentami na przechowywanie rzeczy.

Twórcy (pokaż wszystkich)