Paradoks: Czat (1)

Paradoks

odc. 1: Czat

7.3/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik
Reżyseria:Greg Zgliński
W skrócie:Majewska angażuje się w śledztwo dotyczące seryjnego zabójcy młodych kobiet. Od początku jest świadoma, że akta są niepełne, a Kaszowski i jego współpracownicy nie mówią jej wszystkiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz Marek Kaszowski (Bogusław Linda) jest inspektorem Komendy Głównej Policji. W prowadzonych przez niego śledztwach uczestniczą: Młody, aspirant w grupie Kaszowskiego i student prawa (Cezary Łukaszewicz), policjantka Monika (Gabriela Muskała), technik informatyk Marcin (Sebastian Pawlak) oraz Basia (Ewa Skibińska), patolog. Do zespołu Kaszowskiego dołącza podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora.

W tym odcinku

Majewska angażuje się w śledztwo dotyczące seryjnego zabójcy, które prowadził inspektor Kaszowski. Sprawca wybierał na swoje ofiary młode kobiety. Współpraca z zespołem Kaszowskiego nie układa się najlepiej. Podkomisarz od początku jest świadoma tego, że przedstawione jej akta sprawy nie są pełne, a policjant i jego współpracownicy nie powiedzieli jej wszystkiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także