Papiery na szczęście (208)
| Występują: | Adriana Kalska, Jakub Sasak, Jakub Gąsior, Julia Latosińska |
|---|---|
| Reżyseria: | Regina Zawadzka-Bigaj |
| W skrócie: | Szantażujący Kazimierza Julia i Konrad obmyślają plan szybkiego zdobycia pieniędzy. Paulina zabrania mężczyźnie zgłaszania sprawy policji. Lekarz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 18 marca za 7 dni |
15:25 | TVN Fabuła (z napisami) |
| czwartek, 19 marca za 8 dni |
8:45 | TVN Fabuła (z napisami) |
Opis
Bohaterowie rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Marta (Adriana Kalska) i Adam (Jakub Sasak) muszą zaopiekować się chorą matką Wiśniewskiej. Wera (Magda Grąziowska) zamieszkuje z Sergiuszem (Mateusz Mosiewicz), a do dawnego lokum fryzjerek wprowadzają się Beatka (Barbara Garstka) i Staszek (Stefan Pawłowski). Matce Zakrzewskiej nie podoba się, że córka zrezygnowała z wygodnego, luksusowego życia. Kiedy do Krakowa przyjeżdża były partner Beatki, Patryk (Mateusz Dymidziuk), Paulina (Katarzyna Tlałka) składa mu zaskakującą propozycję. Julka (Antonina Jarnuszkiewicz) i Konrad (Kamil Piotrowski) szukają funduszy. Chłopak postanawia zaszantażować własnego ojca. Magda (Małgorzata Kozłowska) i Kamil (Jakub Józefowicz), którzy zostali parą, są sobą zauroczeni. Młody lekarz otrzymuje jednak propozycję pracy we Wrocławiu, co może negatywnie wpłynąć na ich związek.
W tym odcinku
Szantażujący Kazimierza Julia i Konrad obmyślają plan szybkiego zdobycia pieniędzy. Paulina zabrania załamanemu mężczyźnie zgłaszania sprawy policji. Lekarz upija się w Paryskiej, gdzie zastają go Magda i Kamil. Kownacki zwierza się chłopakowi ze swoich kłopotów. Pojawienie się Patryka budzi u Beatki silne emocje. Zakrzewska prosi o pomoc Agatę. Czuje, że były partner wciąż jej się podoba. Psycholożka doradza jej zorganizowanie romantycznego wieczoru ze Staszkiem. Sytuacja się komplikuje, gdy narzeczony zauważa wiadomość od Patryka w telefonie ukochanej. Zakrzewska okłamuje go, że to SMS od kolegi sprzed lat.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Adriana Kalska
jako Marta Wiśniewska -
Jakub Sasak
jako Adam Kowalczyk -
Jakub Gąsior
jako Maks Wiśniewski -
Julia Latosińska
jako Marysia Wiśniewska -
Mateusz Mosiewicz
jako Sergiusz -
Jakub Józefowicz
jako Kamil -
Antonina Jarnuszkiewicz
jako Julka -
Kamil Piotrowski
jako Konrad -
Małgorzata Kozłowska
jako Magda -
Waleria Gorobets
jako Nina -
Aldona Jankowska
jako Jadwiga -
Oliwia Bosowska
jako Ola Kowalczyk -
Maria Wiśniewska
jako Helena -
Marta Maria Wiśniewska
jako Patrycja -
Stefan Pawłowski
jako Stanisław -
Urszula Grabowska
jako Renata -
Artur Dziurman
jako Tadeusz Zakrzewski -
Barbara Garstka
jako Beata Zakrzewska
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Michał Zasowski
scenariusz
-
Ilona Łesyk-Moczulska
scenariusz
-
Regina Zawadzka-Bigaj
reżyseria
Zobacz także
- Papiery na szczęście (180) - serial obyczajowy - dziś, 11 marca 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (181) - serial obyczajowy - dziś, 11 marca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (182) - serial obyczajowy - czwartek, 12 marca 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (183) - serial obyczajowy - czwartek, 12 marca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (184) - serial obyczajowy - piątek, 13 marca 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (185) - serial obyczajowy - piątek, 13 marca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (204) - serial obyczajowy - poniedziałek, 16 marca 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (205) - serial obyczajowy - poniedziałek, 16 marca 16:00 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (206) - serial obyczajowy - wtorek, 17 marca 15:25 i 1 późniejsza emisja
- Papiery na szczęście (207) - serial obyczajowy - wtorek, 17 marca 16:00 i 1 późniejsza emisja