Papiery na szczęście (172)

Papiery na szczęście (172)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Adriana Kalska, Jakub Sasak, Mateusz Kmiecik, Jakub Gąsior
Reżyseria:Regina Zawadzka-Bigaj
W skrócie:Magda umawia się z Konradem. Nina marzy o tym, by razem z Adamem wyjechać z kraju. Po długiej nieobecności do domu powraca mąż Agaty. Podczas rodzinnej kolacji kobieta odbiera telefon od notariusza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Magda umawia się na spotkanie z Konradem. Ten, kierując się wskazówkami Julki, oczarowuje ją i całuje. Nina ma już dość ciągłego pouczania jej przez innych. Marzy o tym, by razem z Adamem wyjechać z kraju. Po długiej nieobecności do domu powraca mąż Agaty, Wiktor. Podczas rodzinnej kolacji kobieta odbiera telefon od notariusza. Dowiaduje się, że odziedziczyła spadek po niejakim Karolu Koryńskim. Nie ma pojęcia, o kogo chodzi. Tymczasem Alicja i Wiktor są wyraźnie poruszeni. Wygląda na to, że oboje skrywają jakąś tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także