Papiery na szczęście (162)

Papiery na szczęście (162)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Adriana Kalska, Jakub Sasak, Mateusz Kmiecik, Jakub Gąsior
Reżyseria:Regina Zawadzka-Bigaj
W skrócie:Adam orientuje się, że Nina okłamuje go w sprawie remontu. Uważa za uroczy fakt, iż kobieta nie chce się od niego wyprowadzać. Alicja rozpoczyna pracę. Zaczyna interesować się nią właściciel kliniki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W życiu Marty (Adriana Kalska), jej bliskich i znajomych zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Adam (Jakub Sasak) będzie miał dziecko z Niną (Waleria Gorobets), co przekreśla jego szansę na szczęście u boku Wiśniewskiej. Marta zaczyna nową pracę w restauracji, a na horyzoncie pojawia się przystojny kardiolog, Dawid (Przemysław Cypryański). O serce kobiety nie przestaje walczyć również Sergiusz (Mateusz Mosiewicz). Do Polski po latach wraca kuzynka Kowalczyków, Magda (Małgorzata Kozłowska). Dziewczyna planuje zemstę na Konradzie (Kamil Piotrowski), który kiedyś złamał jej serce. Łapie również dobry kontakt z Kamilem (Jakub Józefowicz), wywołując zazdrość Julki (Antonina Jarnuszkiewicz). Adam angażuje się w projekt parku technologicznego, jednak dziadek Henryk (Marek Siudym) robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Marysia (Julia Latosińska) i Maks (Jakub Gąsior) postanawiają znaleźć Oli (Oliwia Bosowska) nową miłość. Poznaje ona basistkę zespołu muzycznego, Hankę.

W tym odcinku

Adam w końcu orientuje się, że Nina okłamuje go w sprawie przeciągającego się remontu. Uważa jednak za uroczy fakt, iż kobieta nie chce się od niego wyprowadzać. Tymczasem Alicja rozpoczyna pracę. Zaczyna interesować się nią właściciel kliniki - Kownacki. Natomiast Adam ma spotkanie z potencjalnym inwestorem w sprawie Parku Technologicznego. Magda jest ciekawa relacji Alicji z Natanem. Postanawia zaprosić ich oraz Kamila na brydża

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także