Państwo z kartonu (4)

Państwo z kartonu (4)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Robert Górski
W skrócie:Dylematy wciąż się mnożą. Czy klaskać na balkonie dla lekarzy, czy na popcorn można mówić prażynki i czy zdrabnianie wyrazów może doprowadzić faceta do szału. Para walczy też z kolejnymi plagami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 25 maja
wczoraj
23:45 WP
wtorek, 26 maja
dziś
16:40 WP

Opis

Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią koronawirusa, ale też zwyczajnym plagom: atakowi szerszeni, konieczności obejrzenia wszystkich seriali w sieci. Dotyka ich brak prądu, nadmiar ryżu, unikanie seksu przez jedną ze stron czy propaganda rządu. Autorami opowieści o życiu zwykłych ludzi jest Robert Górski i jego żona. W całości została nakręcona telefonem komórkowym, a jej reżyserem jest statyw od lornetki znaleziony w piwnicy.

W tym odcinku

Dylematy się mnożą. Czy klaskać na balkonie dla lekarzy, czy na popcorn można mówić prażynki i czy zdrabnianie wyrazów może doprowadzić faceta do szału. Małżonkowie walczą też z kolejnymi plagami: obżerania się zapasami z kwarantanny, wzbogacania się sąsiada, który zamiast iść ze wszystkimi solidarnie na dno, buduje sobie wędzarnię oraz inwazji pająków i myszy w łazience.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także