Państwo z kartonu (3)

Państwo z kartonu (3)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Robert Górski
W skrócie:W domu toczy się gorąca dyskusja o tym, w co zainwestować ostatnie pieniądze, żeby nie stracić wszystkiego przez pandemię. Kolejny małżeński spór dotyczy dokarmiania kota przybłędy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią koronawirusa, ale też zwyczajnym plagom: atakowi szerszeni, konieczności obejrzenia wszystkich seriali w sieci. Dotyka ich brak prądu, nadmiar ryżu, unikanie seksu przez jedną ze stron czy propaganda rządu. Autorami opowieści o życiu zwykłych ludzi jest Robert Górski i jego żona. W całości została nakręcona telefonem komórkowym, a jej reżyserem jest statyw od lornetki znaleziony w piwnicy.

W tym odcinku

W domu gorąca rozmowa o tym, w co zainwestować ostatnie pieniądze, żeby nie stracić wszystkiego przez pandemię. Do tego dzwoni teściowa z awanturą, że widziała na zdjęciu wnuczkę, która siedzi na dworze bez czapki i na pewno odbiorą im za to dziecko. Na koniec małżeńska walka o to, czy można dokarmiać kota przybłędę, gdy na wszystkim trzeba oszczędza ć.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także