Panny młode ponad miarę (8)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:22-letnia Marysia pochodzi z Krakowa. Zajmuje się fizjoterapią, a w wolnych chwilach jeździ na rowerze. W trakcie jednej z wycieczek poznała narzeczonego. Uczestniczka nosi ubrania w rozmiarze 42/44.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterkami programu będą narzeczone, których natura nie obdarzyła figurą modelki. Obfity biust, duża pupa czy okrągłe kształty utrudniają im znalezienie sukni ślubnej, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów.

W tym odcinku

Marysia ma 22 lata i pochodzi z Krakowa. Zajmuje się fizjoterapią, a w wolnych chwilach jeździ na rowerze. W trakcie jednej z wycieczek poznała swojego obecnego narzeczonego. Uczestniczka nosi ubrania w rozmiarze 42/44, ale w żadnym z salonów sukien ślubnych, które odwiedziła, nie mogła niczego przymierzyć. Pierwsza z wybranych kreacji to zdobna w koronki rybka eksponująca biust, która zyskała uznanie narzeczonego. Druga - wybrana przez mężczyznę - również podkreśla dekolt i przyciąga uwagę licznymi falbanami. Janachowska zaś zaproponuje Marysi suknię o kroju litery A ze zdobieniami na plecach oraz kreację z długim trenem. W tym odcinku wystąpi także Patrycja, wrażliwa 23-latka z okolic Lubania, która ma wątpliwości co do tego, że w sukni ślubnej będzie wyglądać dobrze. W programie przymierzy m.in. kreację z rękawem i falbanami, princeskę z gorsetem, koronkową rybkę.