Panny młode ponad miarę (6/8)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Ela pracuje jako przedszkolanka. Przyszłego męża poznała na dyskotece. Marzy o tym, by na ślubie wyglądać jak księżniczka. Suknia ma podkreślać jej piersi i talię. Podobają jej się wyraziste barwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterkami programu będą narzeczone, których natura nie obdarzyła figurą modelki. Obfity biust, duża pupa czy okrągłe kształty utrudniają im znalezienie sukni ślubnej, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów.

W tym odcinku

Ela ma trzydzieści lat i pracuje jako przedszkolanka. Uważa, że jej największym atutem są nogi, oczy i biust. Swojego przyszłego męża poznała na dyskotece. Po dwóch miesiącach randkowania Damian poprosił ją o rękę. Ela marzy o tym, by na ślubie wyglądać jak księżniczka. Suknia ma podkreślać jej piersi i talię. Chociaż kobiecie podobają się sukienki o wyrazistych barwach, jej pierwszy wybór jest bardzo ostrożny. Drugą kreację dla Eli wybiera jej ojciec. Stawia on na suknię w kształcie litery A zdobną w koronki. Izabela Janachowska chce natomiast stylizacjami podkreślić temperament bohaterki. Drugą uczestniczką jest 22-letnia Anna, która choć akceptuje swoje ciało, wolałaby ważyć trochę mniej. Swojego narzeczonego Cypriana zobaczyła na ulicy i pierwsza się do niego odezwała. Bohaterka odcinka szuka sukni, która wyeksponuje jej pełny biust. Jej wybór pada na klasyczną rybkę, ale nie jest co do niej przekonana. Cyprian typuje błyszczącą księżniczkę. Prowadząca zaproponuje suknię eksponującą dekolt oraz kolejną - z ozdobnymi kamykami.

Zobacz także