Panny młode ponad miarę (2/10)

Panny młode ponad miarę (2/10)

serial dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Maja ma 26 lat i od niedawna pracuje jako wsparcie techniczne w warszawskiej infolinii. Swojego narzeczonego poznała przez portal internetowy. W dniu ślubu Maja chciałaby wyglądać jak królewna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program weedingowy, w którym planujące wesele kobiety o bujnych kształtach poszukują dla siebie idealnych sukien. W każdym odcinku widzowie poznają nowe bohaterki wspierane podczas organizacji ślubu przez rodzinę i przyjaciół. Wyborowi doskonałej kreacji będzie patronowała Izabela Janachowska, która również przedstawi przyszłym pannom młodym swoje propozycje. W finale odcinków umalowane, uczesane i przebrane w wybraną suknię bohaterki zobaczą, jak będą wyglądały w najważniejszym dniu swojego życia.

W tym odcinku

Maja ma dwadzieścia sześć lat i od niedawna pracuje jako wsparcie techniczne na warszawskiej infolinii. Bohaterka odcinka to dziewczyna energiczna i optymistycznie patrząca na świat. Akceptuje swoje ciało, także z tego względu, że nigdy nie była zbyt szczupła. Swojego narzeczonego poznała przez portal internetowy, po dwóch godzinach rozmowy była pewna, że są sobie przeznaczeni. W dniu swojego zamążpójścia Maja chciałaby wyglądać jak królewna. Drugą bohaterką odcinka jest trzydziestopięcioletnia Kamila, która na co dzień opiekuje się dziećmi. Swojego przyszłego męża Łukasza poznała dzięki sąsiadce. Kamila obecnie nosi ubrania w rozmiarze 46 i nie przepada za swoim wyglądem. Jak dotąd, udało jej się schudnąć już niemalże czterdzieści kilogramów. Kobieta szuka kreacji z rękawami, ale jej mama sądzi, że Kamili najlepiej by było w sukni stylizowanej na pin up.

Twórcy (pokaż wszystkich)