Pani gadżet erotycznie (4/6)
| W skrócie: | Anna Nowak-Ibisz opowie, jak działa wibrator bioniczny. Następnie zaprezentuje specjalny uchwyt pod prysznic, grę erotyczną, pędzelek do malowania ciała czekoladą czy pierścień przedłużający erekcję. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 31 sierpnia za 7 dni |
2:10 | TVN Style |
Opis
Anna Nowak-Ibisz w dalszym ciągu nie uznaje tematów tabu. Zaprezentuje widzom ciekawe akcesoria, które ożywią i urozmaicą seksualne doznania. W tym sezonie pojawi się m.in. neonowy wibrator, kamera do filmowania intymnych igraszek oraz mnóstwo innych sekszabawek. Oprócz tego prowadząca spotka się ze specjalistami - ginekologami, psychologami, seksuologami - i porozmawia z nimi na poważne tematy. Nie zabraknie wypowiedzi o poczuciu wstydu, problemie niedopasowania seksualnego czy osobach, które nie potrzebują takich zbliżeń. Widzów może też zaskoczyć słownictwo związane z seksem, jakie zbada Anna Nowak-Ibisz.
Anna Nowak-Ibisz opowie, jak działa wibrator bioniczny. Urządzenie to jest sterowane pilotem, dzięki czemu zmienia pozycje w zależności od potrzeb. Następnie prowadząca zaprezentuje specjalny uchwyt pod prysznic oraz grę erotyczną, a także pędzelek do malowania ciała czekoladą czy pierścień przedłużający erekcję. Na koniec ortopeda Adrian Rymarczyk doradzi, które pozycje seksualne nie obciążają kręgosłupa.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Anna Nowak-Ibisz
gospodarz
Zobacz także
- Pani gadżet erotycznie (2/12) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 24 na 25 sierpnia 0:55
- Pani gadżet erotycznie (3/12) - magazyn poradnikowy - noc wt./śr., 25 na 26 sierpnia 0:55
- Pani gadżet erotycznie (4/12) - magazyn poradnikowy - noc śr./czw., 26 na 27 sierpnia 0:55
- Pani gadżet erotycznie (5/12) - magazyn poradnikowy - noc czw./pt., 27 na 28 sierpnia 0:55
- Pani gadżet erotycznie (1/6) - magazyn poradnikowy - noc czw./pt., 27 na 28 sierpnia 2:15 i 1 późniejsza emisja
- Pani gadżet erotycznie (6/12) - magazyn poradnikowy - noc pt./sob., 28 na 29 sierpnia 0:55
- Pani gadżet erotycznie (2/6) - magazyn poradnikowy - noc pt./sob., 28 na 29 sierpnia 2:15
- Pani gadżet erotycznie (3/6) - magazyn poradnikowy - noc sob./niedz., 29 na 30 sierpnia 2:15
- Pani gadżet erotycznie (7/12) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 31 sierpnia na 1 września 0:50
- Pani gadżet erotycznie (5/6) - magazyn poradnikowy - noc pon./wt., 31 sierpnia na 1 września 2:10
