Pakt 2 (2/6)

Pakt 2 (2/6)

serial sensacyjny Polska 2016   dla dorosłych
Występują:Magdalena Popławska, Filip Pławiak, Mariusz Bonaszewski, Marcin Dorociński
W skrócie:Piotr rozpoczyna następne śledztwo. Na początek udaje się do Sebastiana Malika, byłego dziennikarza, który jest partnerem w firmie doradztwa strategicznego. Anna przyjmuje propozycję Skalskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rozgrywki polityczne i biznesowe toczone w Warszawie i na Śląsku. Były minister Dariusz Skalski (Adam Woronowicz) powraca do kraju, gdzie zakłada nową partię. Szefem jego sztabu wyborczego zostaje dawny asystent Patryk Sawicki (Sebastian Fabijański). W skomplikowaną siatkę powiązań wplątany jest także Roman Hanus (Zbigniew Zamachowski), śląski biznesmen o niejasnych koligacjach. Serial powstaje na podstawie oryginalnego, polskiego scenariusza. Wyszedł on spod pióra Marcina Kubawskiego, Jarosława Kamińskiego, Andrzeja Gołdy i Macieja Kubickiego. Reżyserią zajął się Leszek Dawid (Jesteś bogiem, Ki), a autorem zdjęć jest Paweł Flis (Demon, Chrzest), który pracował także nad pierwszym sezonem serialu. Wśród producentów z ramienia HBO Polska znalazły się Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler, a producenci nadzorujący to: Johnathan Young ze strony HBO Europe oraz Anna Kępińska i Maciej Kubicki ze strony Telemark.

W tym odcinku

Piotr wie już, że nie wszystko jest takim, jakim jawiło się do tej pory. Rozpoczyna następne śledztwo. Na początek udaje się do Sebastiana Malika, który dawniej trudnił się dziennikarstwem, a obecnie jest partnerem w firmie doradztwa strategicznego. Następuje ogłoszenie kolejnych wyborów, do rywalizacji stają zarówno stare, jak i nowo utworzone partie polityczne. Anna przyjmuje propozycję byłego ministra Dariusza Skalskiego. Razem biorą udział w ogólnopolskiej kampanii promującej świeżo powstałą partię Odnowa. Dostają propozycję zakupu materiałów, które mogłyby skompromitować dotychczasowy układ rządzący.

Występują (pokaż wszystkich)