Outsider (3/10)

Outsider (3/10)

(The Outsider: Dark Uncle)

serial kryminalny USA 2020   dla dorosłych
Występują:Ben Mendelsohn, Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham
Reżyseria:Andrew Bernstein
W skrócie:Ralph nie zamierza porzucać dochodzenia. Nie udaje mu się jednak odkryć niczego istotnego. Sfrustrowany tym faktem, razem z Yunisem Sablo ze stanowego biura śledczego, spotyka się z Alekiem i Howiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dochodzi do makabrycznej zbrodni. W lesie w stanie Georgia zostają znalezione zwłoki jedenastolatka, Frankiego Petersona. Ciało chłopca nosi ślady tortur. Bardzo szybko pojawia się pierwszy podejrzany. Świadkowie wskazują na Terry'ego Maitlanda (Jason Bateman), szczęśliwego męża i ojca dwóch dziewczynek. Mężczyzna jest bardzo ważną osobą w społeczności Flint City. Pracuje jako nauczyciel angielskiego, sprawuje też stanowisko trenera tutejszej Little League. Odciski palców nie pozostawiają wątpliwości, że to on stoi za morderstwem. Detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn) decyduje się na publiczne aresztowanie podejrzanego. Maitland nie przyznaje się do winy, przedstawia też alibi. Prokuratura jednak jest pewna swoich oskarżeń. Wkrótce detektyw Anderson prosi o pomoc prywatną detektyw Holly Gibney (Cynthia Erivo). Kobieta słynie ze swoich nieszablonowych metod śledczych. Serial na podstawie książki króla horroru Stephena Kinga.

W tym odcinku

Ralph zostaje zmuszony do wzięcia wolnego. Mimo tego nie zamierza porzucać dochodzenia. Nie udaje mu się jednak odkryć niczego istotnego. Sfrustrowany tym faktem, razem z Yunisem Sablo ze stanowego biura śledczego, spotyka się z Alekiem i Howiem. Decydują się poprosić o pomoc detektyw Holly Gibney. Kobieta słynie z nieszablonowych metod śledczych. Tymczasem Jack doświadcza czegoś przerażającego w stodole, w której znaleziono najważniejsze dowody w sprawie i ślady nieznanej substancji. Glory zmaga się z problemami w szkole córki. Jessa każdej nocy ma koszmary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także