Ostry dyżur 2: Szczere wyznania (8)

Ostry dyżur 2: Szczere wyznania (8)

(ER: The Secret Sharer)

serial obyczajowy USA 1995-1996   od 12 lat
Występują:Noah Wyle, Anthony Edwards, Eriq La Salle, George Clooney
Reżyseria:Thomas Schlamme
W skrócie:Ross, który uratował życie chłopcu, nadal jest popularny. Na bankiecie zamierza powiedzieć wszystkim kilka słów prawdy. Kiedy jednak słyszy pochlebstwa Marka Greene'a, zmienia zdanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie pracowników szpitala klinicznego w Chicago. Pomimo własnych problemów, bez względu na porę dnia czy nocy, ofiarni lekarze i pielęgniarki zawsze gotowi są nieść pomoc potrzebującym. Produkcja to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji.

W tym odcinku

Ross, który uratował życie małemu chłopcu, nadal jest niezwykle popularny. Często pojawia się w telewizji. Koledzy organizują na jego cześć uroczysty bankiet. Ross podczas uroczystego przemówienia zamierza powiedzieć wszystkim kilka przykrych słów prawdy. Kiedy jednak przemawiający przed nim Mark Greene wypowiada się o nim bardzo pochlebnie, Ross zmienia swoje przemówienie i w dodatku decyduje się pozostać na ostrym dyżurze. Susan Lewis nie może znaleźć odpowiedniej osoby do opieki nad siostrzenicą. W końcu ojciec lekarki proponuje jej swoją pomoc. Matka Susan nie jest z tego powodu zadowolona.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także