Ostre cięcie 9 (7/10)

Ostre cięcie 9 (7/10)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki
W skrócie:Prowadzący jadą do salonu w Pasłęku. Właścicielka przyjaźni się z pracownicą. Ma problem ze zwróceniem jej uwagi nawet wtedy, gdy jest to zasadne. W dodatku tylko ona potrafi układać włosy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W dziewiątym sezonie programu widzów czekają nie tylko zaskakujące fryzjerskie metamorfozy i rewolucje w salonach. Dodatkowo w każdym odcinku pojawi się znana gwiazda. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej, nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich.

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt jadą do salonu Asia-Aniela w Pasłęku. Właścicielka, Aniela Zielińska, przyjaźni się ze swoją pracownicą. Ma problem z tym, by zwrócić jej uwagę, nawet wtedy, gdy jest to zasadne. Właśnie wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim i nie czuje się komfortowo, wytykając innym błędy. W dodatku tylko Aniela potrafi układać włosy. Gdy klientka zastanie w salonie Asię, jest odprawiana z kwitkiem. Styliści postarają się pomóc szefowej. Gościem specjalnym odcinka będzie mistrzyni sztuk walki Joanna Jędrzejczyk.

Występują (pokaż wszystkich)