Ostre cięcie 8 (2/6)

Ostre cięcie 8 (2/6)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt wybiorą się do salonu 'mc' w Puławach, który słynie z oszpecających fryzur. Jego właścicielka Magda ma dość specyficzne podejście do zarządzania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt po raz ósmy ruszają w Polskę, by przywrócić salonom fryzjerskim znajdującym się na skraju upadku dawną świetność i blask. Widzowie przekonają się, czy ekspertom uda się przemienić upadłe zakłady w prężnie działające firmy z bazą wiernych i zadowolonych klientów. Okaże się również, które z tych salonów otrzymają pozytywne opinie od gwiazd współpracujących z najlepszymi fryzjerami w kraju i za granicą.

W tym odcinku Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt wybiorą się do salonu "mc" w Puławach, który słynie z oszpecających fryzur. Jego właścicielka Magda ma dość specyficzne podejście do zarządzania. Według niej najlepszy sposobem na dyscyplinę pracowników jest zastraszanie, a rozmowa z niezadowolonym z usługi klientem, nierzadko kończy się obrażaniem. Do salonu po metamorfozie przybędzie znana z programu "Królowe życia" Dagmara. Widzowie przekonają się, czy hollywoodzka fryzura w wykonaniu salonu "mc" przypadnie jej do gustu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także