Ostre cięcie 6 (1/12)

Ostre cięcie 6 (1/12)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Salon Iza we Włoszczowej bardzo trudno odnaleźć. Problem zakładu tkwi również w słabej jakości usług. Właścicielka Iza i pracownica Monika robią staromodne upięcia i nie dobierają fryzur do twarzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 stycznia
za 12 dni
10:15 TTV

Opis

Niezastąpiony duet fryzjerski, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, po raz kolejny rusza w Polskę ze swoją misją. Specjaliści ponownie zmierzą się z dramatyzmem trudnych sytuacji rodzin, których życie zależne jest od powodzenia w biznesie i utrzymania salonu fryzjerskiego. Mają za zadanie wyeliminować bałagan, chaos i niekompetencję, zastępując je profesjonalizmem, wysokim standardem usług i zadowoleniem klientów. W każdym z dwunastu salonów, które odwiedzą Andrzej i Tomasz, pojawi się gwiazda, która podda się "Ostremu cięciu". Jej rekomendacja zagwarantuje zakładowi sukces.

Salon "Iza" we Włoszczowej, mimo że znajduje się w samym centrum miasta, bardzo trudno odnaleźć. Problem salonu tkwi również w zacofaniu dwóch fryzjerek - właścicielki Izy i pracownicy Moniki. Wciąż koloryzują na czepek, robią staromodne upięcia i nie dobierają fryzur do kształtu twarzy. Ponadto w salonie panuje fatalna atmosfera - kobiety wzajemnie się oskarżają i żywią głęboko skrywane urazy. Ich umiejętności sprawdzi Maja Sablewska.

Zobacz także