Ostre cięcie (1/11)
| W skrócie: | Beata z Międzybrodzia Bialskiego ma obsesję na punkcie swojego salonu. Mąż często wyrzucał jej, że jest dla niej ważniejszy niż rodzina. Ciągle zadręcza się, czy na pewno wszystko jest tam w porządku. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Prowadzący program odwiedzają podupadające zakłady fryzjerskie i znajdują przyczyny niepowodzenia. Obaj mają wieloletnie doświadczenie w branży. Andrzej Wierzbicki jest stylistą fryzur. Współpracował przy licznych sesjach zdjęciowych, teledyskach, programach telewizyjnych, koncertach i pokazach mody. Tomasz Schmidt, specjalizujący się w koloryzacji, warsztat szlifował w akademiach od Nowego Jorku po Budapeszt. Obaj ustalają, dlaczego niektóre zakłady fryzjerskie nie przyciągają klientów. Przyglądają się pracy fryzjerów, wystrojowi wnętrz zakładów i reklamie.
Beata z Międzybrodzia Bialskiego ma obsesję na punkcie swojego salonu. Mąż niejednokrotnie wyrzucał jej, że jest dla niej ważniejszy niż rodzina. Ciągle zadręcza się, czy na pewno wszystko jest tam w porządku. Czuje, że wszystko jest na jej głowie, bo inaczej salon nie będzie działał jak należy. Tomek i Andrzej sprawdzą, czy jej nadgorliwość przekłada się na wysokie kwalifikacje pracownic oraz higienę i porządek w salonie.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Andrzej Wierzbicki
gospodarz
-
Tomasz Schmidt
gospodarz
Zobacz także
- Ostre cięcie (1/8) - program rozrywkowy - dziś, 3 marca 20:50 i 1 późniejsza emisja
