Ostatnia rola

Ostatnia rola

5.9/10 5.7/10

(The Last Of Robin Hood)

DRAMAT BIOGRAFICZNY USA 2013   od 16 lat
Występują:John Hudson Messerall, Dakota Fanning, Susan Sarandon, David Kronawitter
Reżyseria:Richard Glatzer, Wash Westmoreland
W skrócie:48-letni aktor Errol Flynn nawiązuje romans z 15-letnią Beverly, która skłamała, że jest pełnoletnia. Mężczyzna umiera w ramionach kochanki. Na jaw wychodzi jej prawdziwy wiek. Wybucha skandal.
Ostatnie dni Erolla Flynna, wielkiego idola kina lat 30 i 40., który pod koniec życia głównie pił i uciekał przed urzędem podatkowym. A na dodatek uwikłał się w romans z marzącą o rozgłosie nastolatką.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piętnastoletnia Beverly Aadland (Dakota Fanning) rozpoczyna pracę w studio Warner Brothers. Aby zdobyć to zajęcie, podała fałszywą datę urodzenia, która wskazuje, że ma ukończone 18 lat. Wkrótce dziewczyna nawiązuje romans z 48-letnim aktorem, Errolem Flynnem (Kevin Kline), słynnym m.in. z roli Robin Hooda. Sytuację zamierza wykorzystać matka Beverly, Florence (Susan Sarandon), którą dołącza do pary. Gdy Flynn umiera w ramionach kochanki, na jaw wychodzi prawdziwy wiek dziewczyny. Tak Florence zdobywa swoje pięć minut w prasie bulwarowej, ale Beverly przeżywa koszmar. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które rozegrały się w 1957 roku. W obsadzie Dakota Fanning, Kevin Kline i Susan Sarandon.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)