Ostatni prawdziwy mężczyzna: Walka o drzewo (16)

Ostatni prawdziwy mężczyzna: Walka o drzewo (16)

(Last Man Standing: Tree of Strife)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Alexandra Krosney, Molly Ephraim
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mandy wpada w euforię, gdy spotyka Kim Kardashian. Histeryczna reakcja dziewczyny zostaje uwieczniona na wideo i Mandy staje się obiektem żartów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mandy wpada w euforię, gdy spotyka Kim Kardashian. Histeryczna reakcja dziewczyny zostaje uwieczniona na wideo. Mandy staje się powszechnym obiektem żartów. Baxterowie walczą z władzami miasta, które wydały nakaz ścięcia starego drzewa, rosnącego na ich posesji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)