Ostatni prawdziwy mężczyzna: Ratujmy zwierzęta (20)

Ostatni prawdziwy mężczyzna: Ratujmy zwierzęta (20)

(Last Man Standing: Animal Wrongs)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Alexandra Krosney, Molly Ephraim
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mandy martwi się, że Mike'owi nie podoba się jej nowy chłopak Terrence. Kyle odkrywa, że podobnie jak Ed ma baskijskie korzenie, ale pochodzą z rywalizujących ze sobą rodów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mandy martwi się, że Mike'owi nie podoba się jej nowy chłopak Terrence. Wybranek dziewczyny jest aktywistą, walczącym o prawa zwierząt. Kyle odkrywa, że podobnie jak Ed ma baskijskie korzenie. Okazuje się jednak, że ich przodkowie pochodzą z rywalizujących ze sobą rodów. Doprowadza to do kłótni między szefem i pracownikiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)