Ostatni prawdziwy mężczyzna: Niezdrowe dowcipy (19)

Ostatni prawdziwy mężczyzna: Niezdrowe dowcipy (19)

(Last Man Standing: Ding Dong Ditch)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Alexandra Krosney, Molly Ephraim
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Nastoletni Ben doprowadza Baxterów do szału, dzwoniąc i uciekając spod ich drzwi. Wreszcie Mike postanawia zrobić kawał żartownisiowi w efekcie czego Ben zostaje ranny...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Nastoletni dowcipniś Ben Milbauer doprowadza Baxterów do szału, dzwoniąc i uciekają spod ich drzwi. Wreszcie Mike postanawia sam zrobić kawał żartownisiowi. W efekcie Ben zostaje ranny na terenie ich posesji. Ojciec chłopaka żąda, by Mike pokrył koszty pobytu w szpitalu. Baxter odkrywa, że Eve potajemnie spotyka się z Benem. Kristin zaczyna zajęcia w college'u. Trudno jest się jej zaaklimatyzować się w nowym miejscu. Kyle zostaje ranny podczas pracy. Ed obawia się, że chłopak pozwie go do sądu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)