Ostatni prawdziwy mężczyzna: Baxter i synowie (18)

Ostatni prawdziwy mężczyzna: Baxter i synowie (18)

(Last Man Standing: Baxter & Sons)

serial komediowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Alexandra Krosney, Molly Ephraim
W skrócie:Ojciec Mike'a, Bud i jego młodszy brat Jim przyjeżdżają w odwiedziny, by wziąć udział w przetargu na budowę nowego sklepu Outdoor Man.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Ojciec Mike'a, Bud i jego młodszy brat Jim przyjeżdżają w odwiedziny, by wziąć udział w przetargu na budowę nowego sklepu Outdoor Man. Starają się uzyskać pożyczkę od młodego bankiera Richarda Clarka. Rywalizacja pomiędzy Mikem i Jimem może jednak wszystko zepsuć. Tymczasem Baxterówny tworzą profil Buda w Internecie, by pomóc mu znaleźć dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)