Ostatni prawdziwy mężczyzna: Adrenalina (17)

Ostatni prawdziwy mężczyzna: Adrenalina (17)

(Last Man Standing: Adrenaline)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Alexandra Krosney, Molly Ephraim
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mike, aby uatrakcyjnić Outdoor Man, angażuje trenera Tony'ego Stewarta. Wypożycza również jego samochód i ustawia go w przestrzeni sklepu. Auto znika. Kristin marzy o skoku ze spadochronem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mike angażuje trenera wyścigowego Tony'ego Stewarta, by uatrakcyjnić Outdoor Man. Wypożycza również jego samochód, żeby ustawić go w przestrzeni sklepowej. Auto znika. Kristin marzy o skoku ze spadochronem. Skłania Vanessę, by przypomniała sobie czasy własnej młodości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także