Ostatni prawdziwy mężczyzna 6: Cukierek albo psikus (5)

(Last Man Standing 6: Trick or Treat)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
W skrócie:Mike musi wybrać motyw przewodni imprezy z okazji Halloween. Proponuje, by każdy przebrał się za innego członka rodziny. Eve postanawia wcielić się w Mandy. Ostatecznie zabawa prowadzi do awantury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon serialu o żonatym ojcu trzech córek, próbującym zachować swą męskość w świecie, w którym kobiety stanowią zdecydowaną większość.

W tym odcinku

Baxterowie nie mogą się doczekać Halloween. Jedynie Mike z niechęcią myśli o corocznym przyjęciu z tej okazji. To właśnie on musi wybrać motyw przewodni imprezy. Licząc, że w ten sposób zniechęci pozostałych do zabawy, Mike proponuje, żeby każdy z członków rodziny przebrał się za jednego z krewnych. Eve postanawia wcielić się w Mandy, na co starsza siostra rewanżuje jej się tym samym. Również Kristin i Ryan przebierają się za siebie nawzajem, a Mike - ku zaskoczeniu bliskich - wybiera kostium Donalda Trumpa. Te przebieranki doprowadzają ostatecznie do wielkiej awantury. Baxterowie łączą siły dopiero, kiedy Vanessa dowiaduje się, że ma zostać zwolniona z pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także