Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Zaradny Muffin (16)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Zaradny Muffin (16)

(Last Man Standing 3: Stud Muffin)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:Ted Wass
W skrócie:Sąsiad Chuck Larabee informuje Baxterów, że Muffin zapłodnił jego suczkę Lady. Mężczyzna jest zły i martwi się o swojego rasowego pupila. Eve zostawia wiadomość na samochodzie, który zarysowała Mandy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 września
za 4 dni
15:40 FOX Comedy
środa, 30 września
za 5 dni
15:11 FOX Comedy

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Sąsiad Chuck Larabee informuje Baxterów, że Muffin zapłodnił jego suczkę Lady. Mężczyzna jest zły, że jego rasowy owczarek niemiecki będzie miał potomstwo z ich małym pupilem. Eve postępuje zgodnie ze swoim sumieniem i zostawia wiadomość na zaparkowanym samochodzie, który zarysowała Mandy. Ostatecznie jednak za uczciwą postawę swojej siostry zbiera pochwały winowajczyni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także