Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Ślubowanie (3)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Ślubowanie (3)

(Last Man Standing 3: Pledging)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Vanessa jest mocno zaniepokojona tym, że chłopak Mandy odciąga ją od korzystania z życia studenckiego. Zachęca córkę, by wstąpiła do żeńskiego stowarzyszenia, do którego sama w młodości należała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Vanessa jest zaniepokojona, że chłopak Mandy odciąga ją od korzystania z życia studenckiego. Zachęca córkę, by wstąpiła do żeńskiego stowarzyszenia, do którego sama w młodości należała. Teraz Mandy musi wybierać między Kylem a swoim życiem towarzyskim. Tymczasem Ed martwi się o funkcjonowanie pewnych elementów firmy Outdoor Man. Zmienia wygląd, by pracować pod przykrywką i dowiedzieć się, w czym tkwi problem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)