Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Projekt Mandy (18)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Projekt Mandy (18)

(Last Man Standing 3: Project Mandy)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mandy musi przedstawić swoje wzory ubrań na studenckim pokazie mody. Baxterowie są dumni z sukcesu córki do chwili, gdy oświadcza ona, że porzuca szkołę, by poświęcić się projektowaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 września
za 5 dni
16:05 FOX Comedy

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mandy musi przedstawić swoje wzory ubrań na studenckim pokazie mody. Prosi Eve, by została jej modelką. Baxterowie są dumni z sukcesu córki. Ich radość szybko się kończy, Madndy oświadcza bowiem, że postanowiła rzucić szkołę i wykorzystać pieniądze, które Mike i Vanessa odłożyli na jej studia, do stworzenia i sprzedaży swoich projektów. Również pozostali członkowie rodziny wyrażają swoje opinie na temat decyzji dziewczyny. Gdy Mike próbuje rozmówić się z córką, dowiaduje się, że sprawy dodatkowo skomplikował dziadek Bud.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także