Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Powrót do szkoły (1/22)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Powrót do szkoły (1/22)

(Last Man Standing 3: Back to School)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mike dowiaduje się, że zainteresowanie Kyle'a filozofią wpływa na jego pracę w Outdoor Man. Tymczasem zbliża się coroczne polowanie na łosie. Może to pomóc w rozwiązaniu problemu z Kyle'em.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mike dowiaduje się, że zainteresowanie Kyle'a filozofią odbija się na jego pracy w Outdoor Man. Wkrótce w sklepie zjawiają się stali klienci, Brody i Wujek Ray, by zakupić sprzęt na coroczne polowanie na łosie. Może to pomóc w rozwiązaniu problemu z Kylem. Mike nie jest też zachwycony faktem, że jego wnuczek Boyd chodzi do dwujęzycznej szkoły. Chce, aby Kristin i Ryan przenieśli chłopca do placówki w sąsiedztwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także