Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Lekcje jazdy (2)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 3: Lekcje jazdy (2)

(Last Man Standing 3: Driving Lessons)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mike świetnie się bawi podczas lekcji jazdy z Eve. Uważa jednak, że powinna to robić Vanessa, by stworzyć więź z córką. Mandy jest zła na Mike'a, który wciąż prosi jej chłopaka o pomoc w domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mike świetnie się bawi podczas lekcji jazdy z Eve. Uważa jednak, że powinna to robić Vanessa, by mieć szansę na tworzenie więzi z córką. Mandy jest zła na Mike'a, który wciąż prosi jej chłopaka Kyle'a o pomoc w wykonywaniu prac domowych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także