Ostatni prawdziwy mężczyzna 2: Studentka (18)

Ostatni prawdziwy mężczyzna 2: Studentka (18)

(Last Man Standing 2: College Girl)

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever
Reżyseria:John Pasquin
W skrócie:Mandy zostaje przyjęta do dwóch college'ów. Skłania to Kristin do refleksji nad swoim życiem. Właścicielem restauracji, w której się umówiła z Ryanem, okazuje się jej dawny znajomy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sprzedającej militaria firmie Outdoor Man. Mężczyzna prowadzi firmowego wideobloga, na którym dzieli się z internautami swoimi refleksjami dotyczącymi kondycji mężczyzny w XXI wieku. Mike ma wrażenie, że prawdziwi twardziele są wymierającym gatunkiem w zdominowanym przez kobiety świecie. Sam Baxter również nie ma łatwego zadania, żyjąc pod jednym dachem z żoną Vanessą (Nancy Travis) i trzema córkami: samotną młodą matką Kristin (Alexandra Krosney), zafascynowaną popkulturą Mandy (Molly Ephraim) i wysportowaną Eve (Kaitlyn Dever).

W tym odcinku

Mandy, która nigdy nie przejmowała się zbytnio nauką, zostaje przyjęta do dwóch college'ów. Skłania to Kristin do refleksji nad swoim życiem. Podczas randki z Ryanem kobieta jest mile zaskoczona. Właścicielem modnej restauracji, w której się umówili, okazuje się jej dawny znajomy z pracy. Mike i Vanessa mają wątpliwości co do tego, czy słynąca z imprez szkoła w Kalifornii jest odpowiednia dla Mandy. Sąsiad Chuck Larabee pomaga Eve w przygotowaniach do krajowego konkursu dla młodych rezerwistów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)