Ośmiu wspaniałych (6)

Ośmiu wspaniałych (6)

reality show Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Odcinek poświęcony emocjom. Zadania wymyślone przez Martę Manowską będą wymagały od uczestników programu empatii i kreatywności. Panowie udadzą się do szpitala dla dzikich zwierząt oraz przedszkola.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Marta Manowska zaprosiła do udziału w programie ośmiu mężczyzn, którzy podzielą się z widzami swoimi poruszającymi historiami. Prowadząca porozmawia z nimi o okazywaniu uczuć, męskości, ojcostwie, słabościach czy tęsknocie za miłością. We wsi Roskosz na Lubelszczyźnie panowie zostaną poddani próbom. Czeka ich lekcja surwiwalu, nauka typowo kobiecych zawodów, gry psychologiczne czy wieczorki artystyczne.

Tematem dzisiejszego odcinka będą emocje. Mężczyźni często mają problem z ich wyrażaniem, a cechy takie jak wrażliwość czy opiekuńczość niekiedy przez nich samych są uważane za niemęskie. Zadania wymyślone przez Martę Manowską będą wymagały od uczestników empatii i kreatywności. Najpierw panowie udadzą się do leśnego szpitala dla dzikich zwierząt i zajmą się pielęgnacją jego podopiecznych. Odkryją, co łączy świat ludzki ze zwierzęcym. Następnie zawitają do przedszkola. Tu czeka ich najtrudniejszy sprawdzian - zyskanie uwagi dzieci, które potrafią odkryć najmniejszy fałsz.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także