Ośmiu wspaniałych (2)

Ośmiu wspaniałych (2)

reality show Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Uczestników czeka prawdziwe wyzwanie. Będą musieli opisać kobietę swoich marzeń. Czeka ich także psychologiczny eksperyment: utworzą idealną partnerkę, korzystając z manekinów i damskich ubrań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 8 kwietnia
dziś
14:20 TVP Polonia
piątek, 17 kwietnia
za 9 dni
22:30 TVP Rozrywka
poniedziałek, 20 kwietnia
za 12 dni
1:50 TVP HD

Opis

Marta Manowska zaprosiła do udziału w programie ośmiu mężczyzn, którzy podzielą się z widzami swoimi poruszającymi historiami. Prowadząca porozmawia z nimi o okazywaniu uczuć, męskości, ojcostwie, słabościach czy tęsknocie za miłością. We wsi Roskosz na Lubelszczyźnie panowie zostaną poddani próbom. Czeka ich lekcja surwiwalu, nauka typowo kobiecych zawodów, gry psychologiczne czy wieczorki artystyczne.

Marta Manowska przygotowała dla uczestników prawdziwe wyzwanie. Będą musieli opisać kobietę swoich marzeń. Czeka ich także psychologiczny eksperyment: utworzą idealną partnerkę, korzystając ze sklepowych manekinów i damskich ubrań. To doświadczenie pomoże im zrozumieć, czego naprawdę pragną i co jest dla nich ważne. Następnie udadzą się na szybką randkę z ośmioma pięknymi, ale różniącymi się od siebie kobietami. Łącznie odbędą się aż sześćdziesiąt cztery rozmowy. Pomogą one dowiedzieć się wiele o sobie samym, swoich marzeniach i przyczynach porażek, a także ułatwią ustalenie celów i zmotywują do zmiany. W odcinku nie zabraknie łez, chwil rezygnacji i emocji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także