Osiem dni (8-ost.)

Osiem dni (8-ost.)

(8 Tage: Frieden)

serial katastroficzny Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:David Bredin, Luc Feit, Luisa-Céline Gaffron, Christiane Paul
Reżyseria:Stefan Ruzowitzky
W skrócie:Herrmann dowiaduje się, że jego były szef, Maiwald, dostał awans na stanowisko ministra. Dostrzega w tym szansę dostania się do bunkra. Dawny przełożony obiecuje mu dwa miejsca w kryjówce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do kolizji pozostało osiem dni. Najbardziej zagrożona jest strefa Europy Zachodniej. Mieszkający w Niemczech nauczyciel fizyki Uli Steiner (Mark Waschke) i jego żona Susanne (Christiane Paule) planują ucieczkę do Rosji wraz z dwójką dzieci, Leonie (Lena Klenke) i Jonasem (Claude Heinrich). Brat Susanne, Herrmann (Fabian Hinrichs), próbuje ewakuować bliskich do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem despotyczny ojciec przyjaciółki Leonie, nastoletniej Nory (Luisa-Céline Gaffron), nie chce nigdzie uciekać, lecz ukryć się w wybudowanym pod ziemią bunkrze.

W tym odcinku

Herrmann dowiaduje się, że jego były szef, Maiwald, dostał awans na stanowisko ministra. Dostrzega w tym swoją szansę na dostanie się do bunkra. Dawny przełożony obiecuje mu dwa miejsca w kryjówce. Poważnie ranny Uli trafia pod opiekę Deniza. Nora zastaje zwłoki zamordowanego Bena. Chce zemścić się na ojcu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)